16 oktober 2026

Herfstactiviteiten voor ‘elk wat wils’

In de afgelopen weken hebben honderden mensen genoten van diverse activiteiten in de kerk. De tentoonstelling van Leo en Hannie Poelmeijer trok in september een geïnteresseerd kunstpubliek. Het doel was om met name het werk van Leo Poelmeijer (1934-2018) in een grote overzichtstentoonstelling te tonen. “We zijn blij dat dit op zo’n prachtige locatie gelukt is. Veel dank aan de mensen van de Grote Kerk”, aldus organisator Frank van der Ploeg.

Bijzonder was het zangevenement Happy Voices for Freedom dat Duitser Dirk Weber organiseerde. Koorleden, spontane bezoekers en een grote delegatie uit Aken zong voor de zo noodzakelijke vrede in deze tijd. Ze eindigden met het inspirerende ’99 Luftballons’ van Nena.

We hebben sinds lange tijd weer een Brocantfair in de kerk mogen ervaren. De standhouders hadden hun kramen in kerstsfeer gebracht. Een paar honderd bezoekers genoten van dit mooie evenement.

Voor de derde keer op rij was een popconcert van Rocko Events met 800 bezoekers uitverkocht. Zeventien zangers en muzikanten brachten ‘unplugged’ de heerlijke muziek van MTV. “We komen niet alleen voor de muziek, maar ook voor de spectaculaire lichtshow die in de kerk zo geweldig effect heeft.”. 

Bekijk ook